Даниъл Спасов от ТК“Черни море – Елит“Варна ,спечели и втория от общо 3-те турнира от веригата „Киндер+Спорт“

Даниъл Спасов от ТК“Черни море – Елит“Варна ,спечели и втория от общо 3-те турнира от веригата „Киндер+Спорт“ до 10год.възраст,който се проведе на кортовете на Българския Национален Тенис в гр.София.

Даниъл игра страхотно и през целия турнир ,загуби само 2 гейма!

Надпреварата се провежда в повече от 15 страни по целия свят,а състезанията са  във възрастовите групи до 9,10,11 и 12г.След края на трите турнира, ще има Мастърс-турнир,а след него ,ще бъде обявена и крайната ранглиста на програмата,която ще излезе на 25 юли.Класираните на 1-во място състезатели в ранглистата,ще получат възможността да участват на финалния Световен турнир между 21 – 30 август на най-големия Тенис комплекс в Италия – Foro Italico.Така 8 млади български тенесиста, ще имат уникалната възможност да се докоснат до най-големия тенис – комплекс в Италия.Именно там се провежда и най – силният  италиански турнир от календара на ATP I WTA,част от Мастърс – сериите.Разходите по участието на финалния световен турнир на шампионите са за сметка на БФТенис.

Поздравления за Дани и неговия треньор Кристиян Илиев!!!